Araç çubuğuna atla
Astroloji

27 Eylül Günlük Burç Yorumları – Burçların özellikleri

27 Eylül Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vereceğim.

Acaba koç burcu ne durumda? Balık ne yapıyor.  27 Eylülde Başak, Terazi, Akrep, Yay, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, ,Balık Oğlak ve Kova burçlarını neler bekliyor hep beraber bakalım! Burcunuz aşk, para ve diğer konularda neler söylüyor? İncelemeye geçelim mi? Hadi ozaman…

Koç burcu yorumu;

27 Eylül 2020 günlük burç yorumları: Son zamanlarda meşgulseniz, korkmayın. Elbette, eğlenceler sizin için biraz yabancı bir kavram haline geldi, ancak bu  durum size güzel haberler geldiğinde sona erebilir. Sizinle ilgili olabilir veya yakın bir arkadaş hakkında olabilir, ama her iki durumda da yüzünüze kocaman bir gülümseme koyacaktır. Kutlamanın bir yolunu bulun! Hadi.

Boğa burcu yorumu;

27 Eylül 2020: Kemeri sıkmaya başlayan bir arkadaşınızı örnek alın. Şu anki para durumunuz iyi olsa bile, gereksiz harcamalardan kaçının bu size zarar vermez. Gerçeklere bağlı kalın ve fazladan tasarruf etmeye çalışın. Bir süre sonra, kendinizi gerçekten iyi hissetmek için zamanınız olacak. Birkaç parlak bilgiden daha iyi ne olabilir? Bir ömür boyu tatil. Deneyimler Maddiyattan daha iyidir!

İkizler burcu yorumu;

27 Eylül 2020: Bugün, asla ödün vereceğinizi düşünmediğiniz bir konu hakkındaki fikrinizi değiştiren biriyle yeniden tanışabilirsiniz! Zihniniz açık ve entelektüel olarak meraklısınız, bu yüzden zamanlama mükemmel. Artı, sana öğüt vermeyecekler. Bunun onları hiçbir yere götürmeyeceğini biliyorlar. Ya tüm bu yıllar boyunca yanıldığınızı ya da eskiden sahip olduğunuzdan farklı bir bakış açısına sahip bir insana dönüştüğünüzü keşfedebilirsiniz.

27 Eylül Günlük Burç Yorumlarına yengeç burcu ile devam ediyoruz;

 

27 Eylül 2020:  İş arkadaşlarınızı tanıdıkça, işinizden daha çok keyif alacaksınız. Ama onlardan biriyle fazla arkadaşlık kurmamaya dikkat et. İş yerinde biriyle ne kadar arkadaş canlısı olursanız iş o kadar iyi olur anlamına gelmez. Aslında işler daha da kötüye gidebilir veya en azından tatsız bir şekilde karmaşık hale gelebilir. İş ilişkilerini profesyonel tutarak işinizi basit tutun. Bu, başka birinin hayatına sarılmanın zamanı değil.

27 Eylül Burç Yorumları

Aslan burcu yorumu;

27 Eylül 2020 Günlük burç yorumları : Önem verdiğiniz birinin hayatında işler değişiyor ve bunların iyi mi yoksa kötü mü olacağı, bu kişi için tam olarak belli değil. Stresli hissediyor kendini ve bu ilişkinizi etkiliyor. Ama ona kızmak yerine yardım edebilirsin. Şu anda çok yardıma olabilir ve ona hayatı yeniden, sakinleşene kadar davranacağını gösterebilirsin. Ona her şeyin yoluna gireceğini hatırlatacak birine ihtiyacı var.

Başak burcu yorumu;

İlişkinde işleri biraz daha zorlaman gerekiyor. Neyin mümkün olduğunu anlamasını beklemek için yeterince sabırlısın. Ve bunu yaptığına dair çok az empati gösterdiğinden, ona ışığı göstermek sana  kalmıştır, bu yüzden biraz risk almaya çalış. Duyguların konusunda ciddi ve açık ol, ancak herhangi bir şey istememeye dikkat et. Baskın olmak iyi bir unsur değildir. Tek yapman gereken konuşmak. Sabırlı ol.

Terazi burcu yorumu;

 Birinin yokluğunun seni bu kadar iyi hissettireceğini kim bilebilirdi? Çok hoşlanmadığınız biri bugün olmadığında (ve senibir daha asla rahatsız etmeyeceğini bildiğinden) rahat bir nefes almaktan korkma. Ona iyi dilek dilemiyor gibisin; sadece hayatına çok fazla stres katıyor ve buna gerek yok. Duygularınızı başkalarıyla paylaşmak zorunda değilsiniz. Kendini savunmak için etrafta olmayan insanlar hakkında konuşmak hoş değil. Sadece mutlu ve minnettar ol.

Akrep burcu yorumu;

İşyerindeki durumununda kendini güçsüz hissetmeye başladıysan, şimdi biraz kontrol sahibi olman kolay olacaktır. İşlerin yavaşlamasını istiyorsan, onları yavaşlatabilirsin. Ve onları hızlandırmak istiyorsan, yapabilirsin. Hareketli olmaktan çekindin, çünkü karşındakini zan altında veya üzülmüş hissettirmek istemiyorsun. Ama bu sona ermeli. Hayatını bir başkasına göre sınırlayamazsın. Hayatının kontrolü sende.

Yay burcu yorumu;

Birinin size karşı şaşırtıcı zaferi sizi epeyi bir sarstı  ve güveniniz azalttı. Ancak bunun gibi şeyler dalgalar halinde olur ve kendine tüm kayıplarından sonra bir galibiyet için geciktiğini söyleyebilirsin. Üstün statünüz hakkında tereddüt veya endişe duymak yerine, bu kişinin spot ışığı altında zamanını harcadığı için mutlu ol. Bir dahaki sefere onları yendiğinde her şeyi daha tatmin edici hale getirecek. Meydan okumayı seviyorsun ve zafer çok tatlı olacak.

Oğlak burcu yorumu;

Prensiplerine bağlı kalmak iyi bir şeydir, ancak insanların nasıl davranması gerektiğine dair idealist fikirlere tutunmak oldukça farklıdır. Dünya bazen dost canlısı bir yer değildir ve bu bir gerçektir. Bu üzücü ve talihsiz bir gerçek, ama bunu kabul etmeli ve planlarını dahil etmelisin. Olumsuz düşünmek veya en kötüsünü varsaymakla ilgili değil. Bu gerçekçi olmakla ve insanların kendileri için içinde ne olduğunu bilmeye hazır olmakla ilgilidir.

Kova burcu yorumu;

Bugün yeni bir yere taşınmayacak olsanız bile, kesinlikle sıkılmayacaksınız! Sürtüşme ya da anlaşmazlık sunmayan tanıdık insanlar arasında olacaksınız. Aynı değerlere sahip insanlarla birlikte olacağınız için gün boyu bir ortak fikir ruhu mevcut olacak. Tartışmalı bir açıklama yaparak durumu test etseniz bile, herkes farkedecek ve blöf yaptığınınızı söyleyecektir. Ne yaparsanız yapın güzel bir uyum bekleyin.

Balık burcu yorumu;

Kendini her zamankinden biraz daha hassas hissediyorsan sorun değil. Bunun hakkında bilinçli olmayın. Olan biten her şeye rağmen, beklenen bir şey, bu yüzden birinin masum yorumuna takılırsanız kendinizi hırpalamayın. Duygularınızın farkında olmak ve kendinizi hissetmenize izin vermek önemlidir. Onları bir kenara itmek veya olmadığı halde her şey yolundaymış gibi davranmak diğer insanları daha rahat ettirebilir, ancak size yardımcı olmaz.

Ayrıca ingilizce Burç yorumları sitesine de göz atabilirsiniz.

Bir önceki makalemizde 2020 Astrolojik ip uçları vermiştik. Okumak için Tıklayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı