Astroloji

2020 astrolojik ipuçları – Güncel astroloji ipuçları

2020 astrolojik ipuçları ve Olumlu Özellikleri: Pratik, güvenilir. Uyumlu, tahammüllü, güçlü değer yargıları var. Kararlı. Sanata ve güzelliğe düşkün. Güçlü istekleri var. Sıcak kanlı. Para sahibi olur. Duygulara önem verir.

2020 astrolojik ipuçları Olumsuz Özellikleri: Tembel. Kendine düşkün. Statik. Sıkıcı. Yeterince esnek değil. Orijinalite eksikliği, înat-çı. Alıngan.

Boğa Takım Yıldızı (Astronomi)
Boğa takımyıldızının birinci dekanatında Orion takımyıldızı vardır. Ekliptiğin güneyinde Amos ve Homer’in yanı sıra, Rigel ve Bellatrix yıldızları bulunur. İkinci dekanatta Eridonus takım yıldızı bulunurken, son dekanatta ise, burçla özdeşleştirilen Auriga yer alır.

Boğa Burcu Kadını Genel Özellikleri ve 2020 astrolojik ipuçları

Boğa burcu kadın sessiz, sakin ve mağrur duruşuyla dikkat çeker. Gerçekçi ve otoriter bir tavrı vardır. Girdiği ortamlarda hal ve tavırlarıyla dikkati çeker. Hırslıdır ve düşlediği bir şeye ulaşmak için elinden geleni yapar. Alışkanlıklarına bağlıdır ve sadakatsizlikten hoşlanmaz.

Boğa burcu kadını duygusal açıdan oldukça hassas ve kırılgandır. Birine değer verdiği zaman onun için daima elinden geleni yapar.Sadakatsizlikten hoşlanmaz. Dışarıdan soğuk görünmekle beraber, yumuşak kalplidir. Çalışkandır ve bir işe başladığı zaman sonuna kadar o işi götürür.

Boğa burcu kadını maddi rahatlığa fazlasıyla önem verir. Fakat giriştiği işlerde kendini çok fazla riske atmayı sevmez. Merhametlidir ve yardımseverdir. Gönül ilişkilerinde onun için sevgi ve saygı çok önemlidir. Tekeşlidir ve sadık bir eş olur. Boş zamanlarında yemek yapmayı, müzik dinlemeyi ve el sanatlarıyla uğraşmayı sever.

Boğa burcu kadını evine düşkündür. Huzursuzluktan hoşlanmaz. Hediye almaktan fazlasıyla hoşlanırlar.

2020 astrolojik ipuçları ve Aslan Burcu;

Seneye 3 Ocak tarihinde Yay burcuna geçecek olan Mars’ın olumlu etkileri ile başlıyorsun. Kendini daha enerjik, öz güvenli hissedebilir, aşk hayatında da yeni gelişmelerle karşılaşabilirsin. Eğer hayatında biri yoksa, dinamik, seni heyecanlandıracak, eğlenceli biriyle tanışabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsin. Hayatına anlam katacak, seni bir süredir içinde bulunduğun depresif ruh halinden çıkaracak yeni bir hobi edinmen de mümkün.

Öte yandan 10 Ocak tarihinde Yengeç burcunda gerçekleşecek olan halkalı Ay tutulması, iç dünyanda bazı karmaşalar yaşayabileceğine işaret ediyor. Geçtiğimiz yılın bir muhasebesini yapabilir, kendini sorgulayabilir, bazı insanları hayatından çıkarmaya karar verebilirsin. Sakladığın bir sır ya da senden saklanılan bir bilgi ortaya çıkabilir. Bu süreçte sağlığınla ilgili de dikkatli olman gerekiyor. Eğer zararlı bir alışkanlığını bırakmak istiyorsan tam sırası!

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı